SATIŞ SÖZLEŞMESİ 
 
TARAFLAR: 
 
 
SATICI 
 
Ekoset Bilişim
 
 
ÜRÜN 
 
 
ekosetbilisim.com ‘un pazarladığı tüm mal ve hizmetler. 
 
 
MÜŞTERİ 
 
 
Bu sözleşmenin bir tarafını oluşturan ve ekosetbilisim.com ‘dan ÜRÜN satın alan gerçek veya tüzel kişi. Bundan sonra MÜŞTERİ olarak adlandırılacaktır. 
 
 
ÇAĞRI MERKEZİ 
 
(0212) 540 06 05 
 
 
WEB SİTESİ 
 
 http://www.sarfhane.com,
 http://www.ekosetbilisim.com
 
 
 
SÖZLEŞMENİN KONUSU 
 
 
 
İşbu sözleşme, Gültepe mh.Çapraz sk.no:28/1 da:1 Küçükçekmece /İstanbul adresinde yerleşik Ekoset Bilişim’in pazarladığı ÜRÜN'leri sipariş eden gerçek veya tüzel kişi arasında geçerlidir.Sarfhane.com web sitesinden Ürün siparişi veren MÜŞTERİ işbu sözleşmede yer alan hükümleri kabul eder. 
TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ 
1. SEVK, TESLİMAT VE İADE 
Kargo ücreti, her satış modelinde açıkça belirtilen taraf tarafından ödenir. Kargo ücretinin müşteri tarafından ödeneceği durumlarda, kargo ücreti tahsilatı sipariş esnasında peşin olarak yapılır. 
 
Ürün, 5  iş günü içerisinde MÜŞTERİ'ye teslim edilir. Kargoda meydana gelecek her türlü gecikme ve kayıp neticesinde vuku bulan problemleri, Ekoset Bilişim, kargo firması ile çözümledikten sonra, kaybolan veya zarar gören ÜRÜN'ün yenisini veya muadilini yada bedel kadar MÜŞTERİ’nin istediği ürünü MÜŞTERİ'ye sevk eder. 
 
Hasarlı ürün teslimatı sözkonusu ise bu durum teslimat görevlisi huzurunda tespit edilip tutanak yoluyla belgelenmediği takdirde Ekoset Bilişim hiçbir sorumluluk altında değildir. 
 
 
MÜŞTERİ, ÜRÜN satın alırken sevk adresini doğru bildirmelidir. MÜŞTERİ'nin sipariş sırasında verdiği adrese kargo şirketi tarafından teslim edilen ÜRÜN, MÜŞTERİ'ye teslim edilmiş kabul edilir. Eğer ÜRÜN, MÜŞTERİ’nin siparişi doğrultusunda gönderilmemişse, MÜŞTERİ, bu durumu teslim alır almaz bildirmekle yükümlüdür.