Hakkımızda

2010 senesinde faaliyetlerine başlayan Ekoset Bilişim firmamız İstanbul Küçükçekmece'de ofis ve yazıcı sarf malzemelerinin üretimi ve temini alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

       Hızla gelişen teknoloji ile birlikte sürekli büyüyen ve gelişen yazıcı baskı teknolojilerinde kullanıcıların ihtiyaç duyduğu sarf malzemelerinde ekonomik, güncel ve uyumlu muadil ürünlerin geliştirilmesi ve nihai tüketicilere sunulmasını hedeflemekteyiz.

 

      Özellikle muadil lazer yazıcı toner kartuşlarında yüksek oranda tasarruf sağlayan kalite, ekonomi ve kullanım kolaylığı getiren ürünleri geliştiriyoruz.

 

       Ekokartuş dolum setleri ile yazıcı kartuşlarının kolayca ve pratik olarak yeniden dolumunu amatör tarzda ev ortamında yapılabilir hale getirdik.

 

         Kartuş dolumu veya sonrası ihtiyaç duyulan aparat veya yardımcı kimyasalların arge çalışmaları yapılarak test aşamalarından geçerek hazırladığımız kartuş bakım setlerimizi hazırladık.

 

       Kullanıcılarına daha faydalı olabilmek için Ekoset bilişim youtube video kanalımızı kurarak, yazıcı kartuşlarının dolumu ile ilgili tüm aşamaları ve olası sorunlar hakkında video paylaşımları hazırladık. Bu çalışmalarımızı herkesin ulaşabildiği bir şekilde ücretsiz olarak sunuyoruz.

 

       Tüm sektörlerde geniş çaplı kullanıma sahip kauçuk ambalaj lastiklerimizde, çok değişik boyutlarda ve renklerde ürünlerimizi, ihtiyaç duyulan ve herkesin ulaşabileceği farklı miktarlarda sunmaktayız.

 

        Ülke ekonomisine kazandırılan her bir değer, insanlığa sunulan her bir fayda, kullanıcıların bir küçük tebessümü bizlere ticari kazancın çok ötesinde bir motivasyon kazandırmaktadır.